Dom Ichthys w Pomysku Wielkim

Chrześcijańskie miejsce spotkań dla wszystkich narodowości i denominacji przeznaczone na:

  • szkolenia i seminaria
  • duszpasterstwo – wewnętrzne uzdrowienie
  • obozy biblijne
  • miejsce wyciszenia

        Dom Ichthys służy kościołom, grupom domowym oraz wszystkim chrześcijanom do organizowania obozów biblijnych, seminariów, szkoleń lub konferencji.
Jest on położony na Kaszubach, w pięknej okolicy – nad małym, czystym jeziorem Stary Staw. Usytuowanie domu sprawia, że człowiek staje się skłonny do refleksji nad wspaniałością stworzenia, w tym również do autorefleksji. Tutaj można nie tylko wiele się nauczyć, ale też doskonale odpocząć. Dom służy również organizacji spotkań integracyjnych. Jeśli ktoś potrzebuje ciszy, spokoju i odosobnienia- zapraszamy poza sezonem.

        Oddalony od Gdańska o ok. 90 km, od najbliższego miasta – Bytowa – o 6 km, a od Pomyska Wielkiego, gdzie też jest najbliższy przystanek PKS-u – o 2,5 km.
Zimą może gościć do 40 osób, latem dodatkowo (w małym domku i przyczepie kampingowej) – jeszcze do 15 osób. Latem, jeśli wszystkie miejsca w budynkach i przyczepie są zajęte, możemy udostępnić miejsca pod namioty.

        Od 2005 r. Dom należy do Chrześcijańskiej Fundacji DE’IGNIS – Polska, jednakże od początku swego istnienia jest zarządzany przez stowarzyszenie ICHTHYS – ponadwyznaniową organizację non profit z Niemiec, która od wielu lat utrzymuje intensywne kontakty z Polską. Z ramienia ICHTHYS opiekę nad domem sprawują założyciele tej organizacji – Christa i Ehrhard Plohr.

Gospodarzami Domu ICHTHYS są Józef i Anna Pawlikowie.

Skontaktuj się z nimi przez formularz.